H. KARASIŃSKA
Nr katalogowy: 319
Drabina Jakubowa
olej, płótno; 24 x 18 cm;
napis. p. d. Virieldi;
olej, płótno; 24 x 18 cm;
napis. p. d. Virieldi;
sygn. i opisane na odwrocie: H. KARASIŃSKA / „DRABINA JAKUBOWA”.
praca oprawiona.