Nr katalogowy: 118

Czesław WIERUSZ-KOWALSKI (1882-1984)

Nr katalogowy: 118

Czorsztyn

olej, płótno naklejone na tekturę; 33,7 x 19,7 cm.
Praca pochodzi ze spuścizny po artyście.