Emil ABERG (1864-1940)
Nr katalogowy: 104
Motyw rodzajowy z okolic Björkhagen, ok. 1910
akwaforta, akwatinta, papier; 70,5 x 82 cm (w świetle oprawy);
pod kompozycją ołówkiem - sygn. p. d.: Emil Aberg; tytuł. l. d.: Björkhagen.