C. JUESTI (?), XX w.
Nr katalogowy: 103
Odpoczynek żołnierzy - w hołdzie Giovanniemu Fattori (1825-1908)
akwaforta, papier; 48,5 x 68,5 cm (arkusz w świetle oprawy);
w obrębie obrazu u dołu: OMAGGIO A FATTORI - ad „BIVACCO”;