Nr katalogowy: 103

C. JUESTI (?), XX w.

Nr katalogowy: 103

Odpoczynek żołnierzy - w hołdzie Giovanniemu Fattori (1825-1908)

akwaforta, papier; 48,5 x 68,5 cm (arkusz w świetle oprawy);
w obrębie obrazu u dołu: OMAGGIO A FATTORI - ad „BIVACCO”;