Nr katalogowy: 377

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 377

D' âme cristal

druk artystyczny, papier; 18 x 26 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisana u dołu: N.L. / E.A. / "D' âme cristal" / W. SIUDMAK (ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł