Nr katalogowy: 376

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 376

Énergie jonaut avec un électron

druk artystyczny, papier; 40 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisana u dołu: N.L. / E.A. / "Énergie jonaut avec un électron" / W. SIUDMAK (ołówkiem)
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł