Nr katalogowy: 362

Antoni GRABARZ (1904-1965)

Nr katalogowy: 362

Rozmowa, 1957

olej, płyta; 68 x 72,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: A Grabarz / 57.
estymacja: 3 600 - 4 500 zł