Nr katalogowy: 813

Nr katalogowy: 813

Tłok pieczętny z herbem Zaremba

brąz złocony, kość słoniowa; pole pieczętne: 1,8 x 1,5 cm; wys. 8,5 cm;
Polska, XIX / XX w.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Cena sprzedaży 2 600 zł