07 września 2022

Aukcja: 7 września 2022 (środa), godz. 18.00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

Kontakt w sprawie ofert:

Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl

Monika Wiśniewska
tel.: 607 722 744
e-mail: rempex@rempex.com.pl

Zapraszamy do zwiedzania wystawy online:
LINK DO WIRTUALNEGO SPACERU

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

Utagawa KUNISADA (1786-1864)

97
Scena na tarasie drzeworyt barwny, papier; 37 x 25,5 cm;
sygn. l. d. na klocku.
estymacja: 2 200 - 2 500 zł

Józef PIENIĄŻEK (1888-1953)

98
Podhale w obrazach teka o wymiarach: 42 x 32 cm;
40 barwnych tablic, przełożonych bibułkami ochronnymi; wyd. Lwów 1937.
estymacja: 3 500 - 4 200 zł

Zygmunt KOWALEWSKI (1893-1950)

201
Motocyklista brąz patynowany; wys. 40,5 cm; szer. 41 cm; głeb. 15,2 cm;
sygn. z boku: Z. Kowalewski
estymacja: 110 000 - 130 000 zł

Marius Jean Antonin MERCIÉ (1845-1916)

202
Scena rodzajowa - płaskorzeźba brąz patynowany; 27,4 x 22,4 cm;
sygn. l. d.: A. Mercie; p. d.: F. BARBEDIENNE / Fondeur Paris
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

Apolinary GŁOWIŃSKI (1884-1945)

203
Mefisto brąz; wys. 45 cm;
Polska (?), model z ok. 1913 roku, odlew późniejszy.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł

Ludwig NICK (1873-1936)

204
Papuga brąz patynowany; wys. 19 cm;
sygn. z tyłu: Nick; Francja, XX w. - odlew późniejszy.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 800 zł

Jerzy LESKI (1906-1969)

205
Elektrorobotnik brąz patynowany; wys. 26 cm; szer. 24 cm;
Polska, model z 1921 roku, odlew lata 60. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł

Charles R. FAGGIONI, XIX/ XX w.

206
Popiersie dziewczyny w czepku brąz, alabaster, marmur; wys. całkowita: 45,5 cm;
sygn. z tyłu: ch. Faggioni; Europa Zachodnia, k. XIX / pocz. XX w.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł

Artysta nieokreślony, XIX/XX w.

207
Popiersie kobiety rzeźba - alabaster, podstawa marmurowa, wys. 26 cm;
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł

209
Święty Jan Nepomucen drewno lipowe (?); wys. 47 cm; szer. 23 cm; głęb. 15 cm;
Europa Środkowa, 2 poł. XVIII w.
estymacja: 3 600 - 4 300 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, ludowy (?), XIX w.

210
Nieokreślona święta - Maria (?) drewno; wys.63 cm;
Europa Zachodnia, XIX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł