Aukcja: 7 września 2022 (środa), godz. 18.00
Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00
Kontakt w sprawie ofert:
Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl
Monika Wiśniewska
tel.: 607 722 744
e-mail: rempex@rempex.com.pl
Zapraszamy do zwiedzania wystawy online:
LINK DO WIRTUALNEGO SPACERU
Utagawa KUNISADA (1786-1864)
Nr katalogowy97
Scena na tarasie
drzeworyt barwny, papier; 37 x 25,5 cm;
sygn. l. d. na klocku.
estymacja: 2 200 - 2 500 zł
sygn. l. d. na klocku.
estymacja: 2 200 - 2 500 zł
Marius Jean Antonin MERCIÉ (1845-1916)
Nr katalogowy202
Scena rodzajowa - płaskorzeźba
brąz patynowany; 27,4 x 22,4 cm;
sygn. l. d.: A. Mercie; p. d.: F. BARBEDIENNE / Fondeur Paris
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Ludwig NICK (1873-1936)
Nr katalogowy204
Papuga
brąz patynowany; wys. 19 cm;
sygn. z tyłu: Nick; Francja, XX w. - odlew późniejszy.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
1 800 zł
Jerzy LESKI (1906-1969)
Nr katalogowy205
Elektrorobotnik
brąz patynowany; wys. 26 cm; szer. 24 cm;
Polska, model z 1921 roku, odlew lata 60. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
4 000 zł
Charles R. FAGGIONI, XIX/ XX w.
Nr katalogowy206
Popiersie dziewczyny w czepku
brąz, alabaster, marmur; wys. całkowita: 45,5 cm;
sygn. z tyłu: ch. Faggioni; Europa Zachodnia, k. XIX / pocz. XX w.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
209
Święty Jan Nepomucen
drewno lipowe (?); wys. 47 cm; szer. 23 cm; głęb. 15 cm;
Europa Środkowa, 2 poł. XVIII w.
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
estymacja: 3 600 - 4 300 zł