Nr katalogowy: 206

Charles R. FAGGIONI, XIX/ XX w.

Nr katalogowy: 206

Popiersie dziewczyny w czepku

brąz, alabaster, marmur; wys. całkowita: 45,5 cm;
sygn. z tyłu: ch. Faggioni; Europa Zachodnia, k. XIX / pocz. XX w.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł