Nr katalogowy: 92

Emanuel Edmund HERNCISZ (1858-1885)

Nr katalogowy: 92

Indagacyja u wójta, 1881?

olej, tektura; 28,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: EH / 81 (? - data słabo czytelna)
estymacja: 23 000 - 28 000 zł