Nr katalogowy: 91

Heinrich WEBER (1843-1913)

Nr katalogowy: 91

W kuchni, 1888

olej, deska; 45 x 38 cm;
sygn. i dat. przy górnej krawędzi, po środku: Hein. Weber 1888
estymacja: 8 500 - 10 000 zł