Nr katalogowy: 89

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 89

Lekcja muzyki - czytanie nut

olej, deska;
20,5 x 17 cm;
na odwrocie fragmenty nalepki
z numerem inwentarzowym.

estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 500 zł