Nr katalogowy: 88

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 88

Symeon w świątyni [Ofiarowanie Dzieciątka Jezus w świątyni]

według: Rembrandt Harmenszoon van Rijn (1606-1669)
olej, deska; 22 x 16 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł