Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)
Nr katalogowy: 81
Pejzaż z wiejską chatą, ok. 1910
olej, płótno dublowane; 80,5 x 118 cm;
u dołu z lewej słabo widoczna sygnatura
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
estymacja: 15 000 - 18 000 zł