Walerij IWANOWICZ JAKOBI (1843-1902)
Nr katalogowy: 80
Pejzaż z Południa
akwarela, papier, 26 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Jakobi (podpis cyrylicą).
estymacja: 14 000 - 16 000 zł
estymacja: 14 000 - 16 000 zł