Malarz nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy: 78
W ogrodzie
olej, tektura; 48 x 64,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie nalepka oprawy obrazów
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł