Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)
Nr katalogowy: 75
Podwórko w Lanckoronie, 1979
olej, płótno; 54 x 64,5 cm;
sygn. l. d.: Rzepiński
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
sygn. l. d.: Rzepiński
estymacja: 8 000 - 10 000 zł