Nr katalogowy: 72

Włodzimierz BOROWCZYK (1945-2021)

Nr katalogowy: 72

Pejzaż miejski, 1986

olej, płótno; 60,5 x 73,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: BOROWCZYK. 86
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 800 zł