Nr katalogowy: 71

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 71

Ruiny w Rzymie, 1913?

olej, tektura; 26 x 36 cm;
sygn. l. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA / ROMA ... 1913 (? część napisu i daty zatarta)
estymacja: 23 000 - 26 000 zł