Feliks JASIŃSKI (1862-1901)
Nr katalogowy: 70
Portret kobiety
olej, płótno; 59.5 x 48 cm;
sygn. p. d.: Feliks Jasiński
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
sygn. p. d.: Feliks Jasiński
estymacja: 6 500 - 7 500 zł