Leopold PILICHOWSKI (1869-1933)
Nr katalogowy: 67
Portret kobiety z perłami
olej, płótno; 38 x 46 cm;
sygn. p. g.: L. Pilichowski
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
sygn. p. g.: L. Pilichowski
estymacja: 9 000 - 11 000 zł