Nr katalogowy: 63

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 63

Portret poety Jerzego Hordyńskiego (1919-1998), 1944?

olej, tektura; 65,5 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. g.: Z. Ł... / 1944 X (? sygn. nieczytelna).
estymacja: 1 800 - 2 200 zł