Nr katalogowy: 61

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

Nr katalogowy: 61

Pejzaż z rzeką, 1909

olej, płótno; 36 x 44,5 cm;
sygn. p. d.: TN (monogram wiązany, czerwienią);
estymacja: 16 000 - 19 000 zł