Nr katalogowy: 58

Alojzy Roman KAWECKI (1868-1938)

Nr katalogowy: 58

Wiosna

olej, płótno; 32 x 44 cm;
sygn. l. d.: A.R. Kawecki
estymacja: 1 800 - 2 000 zł