Nr katalogowy: 57

Hans THOMA (1839-1924)

Nr katalogowy: 57

Letnie popołudnie

olej, deska; 33 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: HTHOMA
estymacja: 4 000 - 4 800 zł