Nr katalogowy: 56

Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)

Nr katalogowy: 56

Pejzaż z drzewami

olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł