Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI (1903-1966)
Nr katalogowy: 53
Wzburzone morze
olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. l. d.: F.K. Wygrzywalski
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł