Stefan MROŻEWSKI (1894-1975)
Nr katalogowy: 52
Klif w Orłowie, 1923
olej, sklejka; 23 x 34 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: S. Mrożewski / Gdynia 23
estymacja: 1 500 - 1 700 zł
estymacja: 1 500 - 1 700 zł