Nr katalogowy: 48

Hans HARTIG (1873-1936)

Nr katalogowy: 48

Port z Gdańsku

olej, tektura; 50 x 71 cm;
sygn. p. d.: Hans Hartig
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 500 zł