Nr katalogowy: 34

Anna WIENGRUN-LIEBLICH (1904 - ?)

Nr katalogowy: 34

Żydowski zaułek

olej, płótno naklejone na sklejkę; 31,5 x 39 cm;
sygn. l. d.: A. Weingrun
estymacja: 7 500 - 8 000 zł