Nr katalogowy: 29

Aleksander TROJKOWICZ (1916-?)

Nr katalogowy: 29

Martwa natura z dzbankiem i owocami, 1947

olej, sklejka; 45,5 x 44,5 cm;
sygn. p. g.: A. TROJKOWICZ
estymacja: 2 200 - 2 600 zł