Adam BUNSCH (1896-1969)
Nr katalogowy: 13
Walki w górach Świętokrzyskich, 1951
olej, płótno; 107,5 x 145 cm;
sygn. i dat. l. d.: Adam Bunsch 1951
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł