Nr katalogowy: 12

Nathan WASSERBERGER (1928-2012)

Nr katalogowy: 12

Żołnierz

olej, płyta; 61 x 45 cm;
sygn. p. d.: Nathan Wasserberger
estymacja: 4 500 - 5 000 zł