Nr katalogowy: 11

Jan SKOTNICKI (1876-1968)

Nr katalogowy: 11

Ranny żołnierz, 1916

olej, płótno, tektura; 21 x 27 cm;
sygn. i dat. l. d.: JAN SKOTNICKI 1916
estymacja: 2 000 - 2 400 zł