Jan SKOTNICKI (1876-1968)
Nr katalogowy: 11
Ranny żołnierz, 1916
olej, płótno, tektura; 21 x 27 cm;
sygn. i dat. l. d.: JAN SKOTNICKI 1916
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł