Nr katalogowy: 10

Josef SVOBODA (1901-1945)

Nr katalogowy: 10

Patrol, 1933

olej, płótno; 89 x 88 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jos.Svoboda / 33
estymacja: 11 000 - 13 000 zł