Zygmunt MENKES (1896-1986)
Nr katalogowy: 6
Kobieta przed lustrem
technika mieszana (akwarela, gwasz) papier; 39,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Menkes
estymacja: 40 000 - 50 000 zł
sygn. p. d.: Menkes
estymacja: 40 000 - 50 000 zł