30 czerwca 2022

Aukcja: 30 czerwca 2022 (czwartek), godz. 19.00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

Kontakt w sprawie ofert:

Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

Katarzyna Kulec
tel.: +48 605 325 918
k.kulec@rempex.pl

Miłosz PRAJSNAR

507
Dystans I, 2022 beton architektoniczny, stal; wys. 62 cm, podstawa: 20 x 20 cm;
dat. i sygn. na spodzie podstawy: Miłosz Prajsnar / DYSTANS I / 2022 / 1/10
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Miłosz PRAJSNAR

508
Dystans II, 2022 beton architektoniczny, stal; wys. 60 cm, podstawa: 20 x 20 cm;
sygn. i dat. na spodzie podstawy: Miłosz Prajsnar / DYSTANS II / 2022 / 1/10
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Jan GOSTYŃSKI (ur. 1994)

509
Nie-ludzie, 2019 aluminium, drewno wypalane; 65 x 13 x 13 cm;
sygn. u dołu: J. G.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

510
Don Kichot brąz patynowany; wys. 31 cm, podstawa: 9 x 7 cm;
sygn. na podstawie: „Sętowski”
estymacja: 5 500 - 7 500 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

511
Skrzypek brąz, podstawa kamienna; wys. 20 cm; podstawa: 8 x 8 cm;
sygn. na prawym skrzydle: Sętowski.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Piotr BUBAK (ur. 1959)

512
Bez tytułu brąz; 25 cm; podstawa 10 x 12 cm;
sygn. i ed. na podstawie: P. BUBAK 1/1
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Piotr BUBAK (ur. 1959)

513
Bez tytułu, 2021 brąz patynowany, kamienna podstawa, wys. całkowita: 40 cm;
sygn. z tyłu: PIOTR BUBAK 2021 (ryte) oraz na spodzie kamiennej podstawy: Piotr / Bubak / 2021 / 1/1
estymacja: 2 200 - 2 800 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, XX / XXI w.

514
Hipopotam brąz, wys. 32, dł. 57 x 17 cm.
estymacja: 1 200 - 1 800 zł

Piotr WORONIEC (ur. 1955)

515
Jezus frasobliwy, ok. 1980 Drewno; 48 x 27 cm;
na tyle krzesła nr. rzeźby: 1134.
estymacja: 1 800 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 500 zł

Ireneusz KIZIŃSKI (1937-2008)

516
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Adam JABŁOŃSKI (1936 - 2018)

517
Świecznik, 1991 szkło, 30 x 8 x 8 cm;
sygn. i dat. na spodzie: 'A. Jabłoński / 1991 r.
estymacja: 1 400 - 1 700 zł

518
Flakon szkło Murano, wys. 38 cm, podstawa 15 cm;
Włochy, 4 ćw. XX w.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł

519
Wazon zielony szkło sodowe, barwione w masie; wys. 34 cm;
Huta Szkła Gospodarczego „Ząbkowice” w Dąbrowie Górniczej, 4. ćw. XX w.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł

520
Zestaw kawowy, 4. ćw. XX w. porcelana (Chodzież), malowane przez Cepelia Opole;
w skład zestawu: dzbanek 15 x 10 cm; 2 filiżanki: 5,5 x 6 cm; 2 spodki: 12 cm;
estymacja: 500 - 600 zł

Emilia GEBALA (Cepelia Opole) - dekoracja malarska

521
Zestaw śniadaniowy, CHODZIEŹ, 4 ćw. XX w. Porcelana, farby naszkliwne
w skład zestawu wchodzi: 13 filiżanek: 6 x 6 cm; 13 spodków: 11,5 cm; 13 talerzyków śniadaniowych: 19 cm;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

522
Tancerka szkło Murano; wys. 28 cm;
Włochy, 4 ćw. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

523
Tancerka różowa szkło Murano; wys. 28 cm;
Włochy, 4 ćw. XX w.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł

524
Paź szkło Murano; wys. 29 cm;
Włochy, 4 ćw. XX w.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

525
Włochy, 4 ćw. XX w.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł

526
Tancerka chabrowa szkło Murano; wys. 28 cm;
Włochy, 4 ćw. XX w.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

527
Świecznik szkło Murano; wys. 30 x 24 cm;
Włochy, 4 ćw. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

528
Włochy, 4 ćw. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

529
Świecznik szkło Murano, wys. 30 x 24 cm;
Włochy, 4 ćw. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

530
Paź szkło Murano; wys. 36 x 10 cm;
Włochy, 4 ćw. XX w.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

531
Pan w kapeluszu szkło Murano; wys. 28 cm;
Włochy, 4 ćw. XX w.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł

532
Elf [bez skrzydeł] szkło Murano, wys. 28 cm;
Włochy, 4 ćw. XX w.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł

533
Wentylator elektryczny, lata 20. XX w. metal, tworzywo sztuczne; wys. 27 cm, śr. wentylatora 22 cm
na metalowym stelażu, złożonym z 4 kół, śmigła osłonięte kratką.
estymacja: 2 400 - 3 000 zł

534
Kwietnik drewno; wys. 89 cm; szer. 109 cm; głęb. 23,5 cm;
Ramiak w formie zaokrąglonej litery C, na którym oparto trzy półki: niewielką u góry, dłuższą na boku łuku or
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Cena sprzedaży 1 800 zł

535
Stolik dekoracyjny - pomocniczy metal, szkło, 59,5 x ok. 142 x 82 cm, Europa Zachodnia, 2 poł. XX wieku.
Z podporą odlewaną z metalu w formie siedzącej, pochylonej kobiety, obejmującej ramion
estymacja: 8 000 - 9 000 zł

536
Komplet 8 krzeseł aluminium, 78,5 x 37 x 47 cm, Włochy, firma Arper, l. 70. XX w.
O konstrukcji z prętów aluminiowych, na siedzeniu i oparciu wypełnionych barwioną na ciemnozielono skórą
estymacja: 9 000 - 11 000 zł