Nr katalogowy: 433

Elżbieta PAZERA

Nr katalogowy: 433

Spacer, 2022

akryl, olej, płótno; 40x30cm
wylicytowana kwota z tej pracy przekazana będzie na rzecz Fundacji Ziarno Sztuki Ogród Nadziei
estymacja: 1 500 - 2 000 zł