Nr katalogowy: 386

Artysta nieokreślony

Nr katalogowy: 386

Obnażenie?

akwaforta, papier; 25 x 31,5 cm (odcisk płyty), 39 x 49 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.:....
estymacja: 800 - 1 000 zł