Nr katalogowy: 388

Barbara GAWDZIK-BRZOZOWSKA (1927-2010)

Nr katalogowy: 388

Tyrs, 1972

technika mieszana (ołówek, długopis, akwarela), papier; 50 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: "Tyrs" B. Gawdzik 72 (ołówkiem).
estymacja: 1 500 - 1 800 zł