Nr katalogowy: 362

Andrzej KOŁPANOWICZ (1938-2017)

Nr katalogowy: 362

Ostatnia strona świata, 1974

olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: ANDRZEJ KOŁPANOWICZ 1974;
estymacja: 4 900 - 5 900 zł
Cena oferowana 4 500 zł