Nr katalogowy: 357

Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)

Nr katalogowy: 357

L-25, 2014

akryl, płótno; 100 x 120 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: MS. (inicjały wiązane) ’14 / L-25.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł