Nr katalogowy: 351

Zygmunt CZYŻ (1940-2003)

Nr katalogowy: 351

Przed odejściem

olej, sklejka, 85 x 137 cm;
sygn. p. d.: Zygmunt Czyż;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł