Nr katalogowy: 347

Waleria MATELSKA (ur. 1994)

Nr katalogowy: 347

Przytuleni

akryl, płótno; 120 x 63 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „Przytuleni" / Waleria Matelska / 120 x 63 cm / 2021.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena wywoławcza 5 000 zł