Nr katalogowy: 345

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

Nr katalogowy: 345

Magic garden III, 2011

olej, akryl, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. p. d.: A. KASPRZAK, l. g.: "MAGIC GARDEN III" / 2011;
estymacja: 4 000 - 4 700 zł
Cena wywoławcza 3 500 zł