Nr katalogowy: 343

Ala ZHYVULKA (ur. 2001)

Nr katalogowy: 343

Białe, czerwone, białe, 2020

akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Ala / ZHYVULKA / 2020 oraz AZ (inicjały wiązane).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 400 zł