Nr katalogowy: 341

Kazimierz HAŁAJKIEWICZ (1936-1994)

Nr katalogowy: 341

Szczęśliwe lato, 1978

olej, płótno; 75 x 66 cm;
sygn. l. d.: Hałajkiewicz;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł