Nr katalogowy: 340

Kazimierz HAŁAJKIEWICZ (1936-1994)

Nr katalogowy: 340

Orkiestra, 1976

olej, płótno; 55,5 x 76 cm;
sygn. i dat. p. d: [podpis artysty] 76.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł