Nr katalogowy: 337

Romuald REGUŁA (1894-1981)

Nr katalogowy: 337

Aleksandra, 1961

olej, płótno; 108 x 70 cm;
sygn. p. d.: R Reguła;
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
Cena wywoławcza 6 500 zł